Aldo Finestra Mobility
Extra lage instap voor zeker en ontspannen fietsenWil je weer fietsen met vertrouwen, zonder spanning bij het opstappen of stoppen? De Aldo Finestra Mobility is ontwikkeld voor mensen die veiligheid, overzicht en gemak voorop zetten. Dankzij de extra lage instap, compacte wielen en rustige ondersteuning voelt deze e-bike direct vertrouwd. Een logische keuze als je soepel wilt blijven fietsen, maar merkt dat een standaard fiets niet meer vanzelfsprekend is.
De Aldo Finestra Mobility is ontworpen voor fietsers die zekerheid en comfort belangrijk vinden. De extra lage instap maakt op- en afstappen eenvoudig en geeft sneller beide voeten op de grond, wat rust brengt in het verkeer. Dankzij het lage frame en de compacte wielen voelt de fiets stabiel en overzichtelijk aan, ook bij lage snelheid. De Shimano Steps middenmotor ondersteunt gelijkmatig en voorspelbaar, waardoor wegrijden, bruggen en langere ritten minder inspanning vragen en je met vertrouwen blijft fietsen.
Extra lage instap van 28 cm voor makkelijk en zeker op- en afstappen.
Laag frame met 24 inch wielen voor een stabiel en overzichtelijk rijgevoel.
Shimano Steps middenmotor met 50 Nm en geïntegreerde accu voor gelijkmatige ondersteuning.
Extra lage instap en stabiel rijgevoel
Wat de Finestra Mobility zo prettig maakt, is de combinatie van het lage frame en de compacte 24 inch wielen. De instap is met 28 cm echt laag, waardoor je niet hoeft te zwaaien met je been. Dat voelt meteen stabieler, zeker als je minder soepel bent in heupen of knieën, of als je wat onzeker bent geworden in het verkeer.
Rustige en betrouwbare elektrische ondersteuning
Ook in ondersteuning zit het goed. De Finestra Mobility heeft een Shimano Steps middenmotor met 50 Nm en een 504 Wh accu die in het frame is geïntegreerd. Dat zorgt voor een nette, rustige uitstraling en helpt tegelijkertijd met een goede balans van de fiets. Je rijdt comfortabel weg bij stoplichten, komt makkelijker een brug of viaduct op en houdt energie over voor langere ritten.
Compleet uitgerust voor dagelijks gebruik
Praktisch is hij ook. De fiets is voorzien van 7 Shimano Nexus versnellingen, Shimano Rollerbrakes, heldere LED-verlichting met een koplamp van 50 lux en een AXA ART2-slot. Het gewicht is 27 kg zonder accu, waarbij de accu zelf 3 kg weegt. De Finestra Mobility is verkrijgbaar in meerdere kleuren, waaronder Blue Lagoon en JeansBlauw.
Wil je vooral zekerder kunnen stoppen en opstappen, maar wel het vertrouwde gevoel van een tweewieler behouden? Dan past de Aldo Finestra Mobility vaak goed bij je. Bij Maia bikes & trikes nemen we de tijd om samen te kijken naar jouw lichaam, zithouding en manier van fietsen. Plan gerust een afspraak voor een proefrit, zodat je zelf kunt ervaren of de Finestra Mobility je dat rustige en zekere gevoel geeft waar je naar op zoek bent.
Neem contact met ons op in de manier die het beste bij jou past: telefonisch, via mail of met het inplannen van een afspraak.
Gert is de eigenaar van Maia bikes & trikes en heeft jarenlange ervaring in het adviseren over de juiste fiets.